SPORTACTIVITEITDAGTIJDSTIPLOCATIETRAINER/TRAINSTER
AerobicsStep work outdinsdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalAns van den Assem
Aerobicsdinsdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalSandra Volkert
Kids aerobicsJongeren aerobics 12+ en 16+maandag18.30 tot 19.30 uurDVO studioDiana Moreauw
BalletBallet 4-8 jaardinsdag17.00 tot 18.00 uurDVO studioTamara v.d.Sel
Ballet 8-9 jaardinsdag18.00 tot 19.00 uurDVO studioTamara v.d.Sel
Ballet 10-15 jaardinsdag19.00 tot 20.00 uurDVO studioTamara v.d.Sel
Ballet 4-8 jaarzaterdag09.30 tot 10.30 uurDVO studioTamara v.d.Sel
Line-danceLine-dance beginnersmaandag13.00 tot 14.00 uurDVO gymzaalNellie van der Horst
Line-dance gevorderdenmaandag14.00 tot 16.00 uurDVO gymzaalNellie van der Horst
Jazz-danzeJazz-dance dameswoensdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalAngelique Simon
StepsStepsmaandag19.30 tot 20.30 uurDVO gymzaalSandra Volkert
Stepsdonderdag19.30 tot 20.30 uurDVO studioSandra Volkert
StreetdanceDemoteam Yeah-Hellow (10-13 jaar )maandag18.00 tot 19.30 uurDVO gymzaalMichelle/Sandra
Demoteam Blue Blush (14-17 jaar )maandag19.00 tot 20.30 uurDVO gymzaalBrenda/Michelle/Sandra
Street-dance 8-9 jaarwoensdag17.30 tot 18.30 uurDVO gymzaalSarah Viveen
Dancehall/Hiphop 15+woensdag18.30 tot 19.30 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Dancehall/Hiphop 15+woensdag19.30 tot 20.30 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Demoteam RUSH (18+)woensdag20.30 tot 22.00 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Street-dance 9-11 jaardonderdag17.30 tot 18.30 uurDVO studioNicci Vermeij
Street-dance 9-11 jaardonderdag18.30 tot 19.30 uurDVO studioNicci Vermeij
Demoteam Pink Precious (t/m 10 jaar)woensdag16.00-17.30 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Streetdance 12-13 jaarvrijdag17.00 tot 18.00 uurDVO studioFay Suijkerbuijk
Street-dance 14-15 jaarvrijdag19.00 tot 20.00 uurDVO studioFay Suijkerbuijk
Street-dance 6-8 jaarvrijdag18.00 tot 19.00 uurDVO studioFay Suijkerbuijk
Demoteam RUSH (18+)dinsdag20.00 tot 21.30 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Jongens gymTurnen jongens 6-8 jaardonderdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen jongens 9-12 jaardonderdag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalFemke Kok
Turnen jongens 12+donderdag18.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalFemke Kok
Meisjes gymTurnen meisjes 9-12 jaarmaandag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen meisjes 9-12 jaardinsdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen meisjes 12-14 jaardonderdag19.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalThomas Dee
Turnen meisjes 14+donderdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalThomas Dee
Turnen meisjes 6-7 jaarvrijdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalLotte Harmans
Turnen meisjes 7-8 jaarvrijdag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalLotte Harmans
Kleuter gymKleuters 4-5 jaarwoensdag15.00 tot 16.00 uurDVO gymzaalAstrid van Spanje
Kleuters 5-6 jaarwoensdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalAstrid van Spanje
Ouder en kind gymOuder en kind 1 ½ -4 jaarmaandag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalHelen Kanters
Ouder en kind 1 ½ -4 jaarmaandag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalHelen Kanters
Ouder en kind 1 ½ -4 jaarwoensdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalHelen Kanters
Ouder en kind 1 ½ -4 jaarwoensdag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalHelen Kanters
Ouder en kind 0-4 jaardonderdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalDiana Moreauw
Ouder en kind 0-4 jaardonderdag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalDiana Moreauw
Ouder en kind 0-4 jaarvrijdag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalDiana Moreauw
SpringploegSpringen jeugd 10 t/m 14 jaarzaterdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalThomas Dee
Springen jeugd 15+donderdag20.30 tot 22.00 uurSportboulevardMarc Leurs
FreerunningFreerunning 8-9 jaarwoensdag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 10-12 jaarwoensdag18.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 12+woensdag19.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 8-12 jaarvrijdag18.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 8-11 jaarvrijdag19.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 12-14 jaarvrijdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 14+vrijdag21.00 tot 22.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Ritmische gymRG 1st Divisiedinsdag17.00 tot 19.30 uurLeerparkSelina Freeth
RG 1st Divisievrijdag17.00 tot 20.00 uurSportboulevardMartine van de Berg
RG 1st Divisiezaterdag10.00 tot 13.00 uurSportboulevardSelina Freeth
RG 2de Divisiedinsdag17.00 tot 19.30 uurLeerparkCiska de Goede
RG 2de Divisievrijdag17.00 tot 20.00 uurSportboulevardCiska de Goede
RG recreanten vanaf 6 jaardonderdag17.00 tot 18.00 uurvan SchendelstraatLara van Daalen
Turnselectie dames 2019-2020Pre instapmaandag16.00-18.00 uurSportboulevardPetra
N1/N2/N3maandag16.00-19.15 uurSportboulevardPetra
1e/2e/3e divisiemaandag17.00-20.15 uurSportboulevardHelen
1e/2e divisiedinsdag15.30-18.30 uurSportboulevardMarc
Kweekvijver 1dinsdag16.00-18.00 uurSportboulevardLydia
D1/D2 instapdinsdag17.00-19.00 uurSportboulevardHeidi
D1/D2dinsdag17.00-20.00 uurSportboulevardLonneke
5e/6e divisiedinsdag17.00-20.00 uurSportboulevardChristel
Pre instap en instapwoensdag15.00-18.00 uurSportboulevardPetra
N1/N2woensdag16.00-19.00 uurSportboulevardMarc
1e/2e/3e divisiewoensdag17.00-20.00 uurSportboulevardHelen
D1/N3/D4woensdag18.00-20.00 uurSportboulevardRoos
1e/2e divisiedonderdag14.30-17.30 uurSportboulevardMarc
Kweekvijver 2donderdag15.45-17.45 uurSportboulevardDenise
D1/D2 instapdonderdag16.00-18.00 uurSportboulevardJanneke/Vera
D1/N3/D4donderdag16.30-19.00 uurSportboulevardRoos
5e/6e divisiedonderdag17.30-20.00 uurSportboulevardMarieke
D1/D2donderdag17.30-20.00 uurSportboulevardLonneke
3e/4e divisiedonderdag17.00-20.00 uurSportboulevardPatrick
Pre instapzaterdag09.00-12.00 uurSportboulevardDenise
N1/N2/N3zaterdag09.00-12.30 uurSportboulevardPetra
Kweekvijver 3 (Vanaf januari)zaterdag09.00-11.00 uurSportboulevardDenise
D1/N3/D4zaterdag09.00-12.00 uurSportboulevardRoos
3e/4e divisiezaterdag10.30-13.30 uurSportboulevardPatrick
Afbouw selectiezondag09.00-11.30 uurSportboulevardHelen
1e/2e/3e divisiezondag09.00-12.30 uurSportboulevardHelen
Turnen damesKeuze 3e/4e divisiemaandag17.45 tot 20.15 uurSportboulevardPatrick Piket
Instap D1/D2dinsdag17.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalArianne Verbeek
Verplicht D1/D2dinsdag17.00 tot 19.30 uurDVO gymzaalCharlotte Moore
Keuze 5e/6e divisiedinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalChristel Markusse
Keuze 5e/6e divisiedinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalLonneke Besems
Verplicht 3e/4e divisieWoensdag18.00 tot 20.00 uurSportboulevardNatasja/Petra
Instap D1/D2donderdag16.00 tot 18.00 uurSportboulevardPetra de Gast
Keuze 5e/6e divisiedonderdag18.00 tot 20.30 uurSportboulevardChristel Markusse
RTT dames keuze Bdonderdag18.00 tot 20.30 uurSportboulevardLonneke Besems
Verplicht D1/D2/3e/4e divisiedonderdag16.30 tot 19.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs / Charlotte Moore
Keuze 3e/4e divisiedonderdag17.30 tot 20.30 uurSportboulevardPatrick Piket
Keuze 3e/4e divisiezaterdag10.00 tot 13.00 uurSportboulevardPatrick Piket
Verplicht 3e/4e divisiezaterdag09.00 tot 12.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs
Verplicht 3e/4e divisiezaterdag09.00 tot 12.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs
Turnen damesTurn selectie damesmaandag16.00 tot 20.15 uurSportboulevardHelen Kanters/Petra de Gast
Turn selectie damesdinsdag15.30 tot 18.30 uurSportboulevardMarc Leurs
Turn selectie dameswoensdag15.00 tot 20.00 uurSportboulevardHelen/Petra/Marc /Roos
Turn selectie damesdonderdag14.30 tot 17.30 uurSportboulevardMarc Leurs
Turn selectie damesdonderdag15.45 tot 17.45 uurSportboulevardDenise Hageman
Turnselectie dameszaterdag09.00 tot 12.30 uurSportboulevardPetra de Gast/Denise Hageman
Turnselectie dameszondag09.00 tot 12.30 uurSportboulevardHelen Kanters/Marc Leurs
Dubbel Mini Trampoline vanaf 10 jaarzaterdag10.00 tot 11.30 uurDVO gymzaalThomas Dee
Turnen jongtalentenKweekvijver 1dinsdag16.00 tot 18.00 uurSportboulevardLydia Tito
Kweekvijver 2donderdag15.45 tot 17.45 uurSportboulevardDenise Hageman
Body-fitBody-fitvrijdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalDiana Moreauw
Conditie-gymConditie-gym dames/herenmaandag20.30 tot 21.30 uurDVO gymzaalBret Buddenberg
ZaalvoetbalZaalvoetbal 45+maandag21.30 tot 22.30 uurDVO gymzaalBret Buddenberg
Combi-trainingCombitrainingmaandag09.00 tot 10.00 uurDVO studioMieke Dubois
Combitrainingmaandag10.00 tot 11.00 uurDVO studioMieke Dubois
Recreatie gymnastiekRecreatie gymnastiek damesdinsdag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Recreatie gymnastiek damesdonderdag11.00 tot 12.00 uurDVO gymzaalGerda Kok