SportActiviteitDagTijdstipLocatieTrainer/Trainster
AEROBICSStep work outDinsdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalAns van den Assem
AerobicsDinsdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalSandra Volkert
BALLETBallet 5-7 jaardinsdag17.00 tot 18.00 uurDVO studioTamara v.d.Sel
Ballet 8-9 jaardinsdag18.00 tot 19.00 uurDVO studioTamara v.d.Sel
Ballet 10-15 jaardinsdag19.00 tot 20.00 uurDVO studioTamara v.d.Sel
Ballet 4-7 jaarzaterdag09.30 tot 10.30 uur DVO studio Tamara v.d.Sel
JAZZ DANCEJazz-dance dameswoensdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalAngelique Simon
KIDS AEROBICSJongeren aerobics 12+ en 16+Maandag18.30 tot 19.30 uurDVO studioDiana Moreauw
LINE-DANCELine-dance beginnersmaandag13.00 tot 14.00 uurDVO studioNellie van der Horst
Line-dance gevorderdenmaandag14.00 tot 16.00 uurDVO studioNellie van der Horst
STEPSSteps gevorderdenmaandag19.30 tot 20.30 uurDVO studioSandra Volkert
Stepsdinsdag19.00-20.00 uurDVO studioSandra Volkert
Stepsdonderdag19.30 tot 20.30 uurDVO studioSandra Volkert
STREETDANCEDemoteam Yeah-Hellow (10-13 jr)maandag18.00 tot 19.30 uurDVO gymzaalBrenda/Michelle/Sandra
Demoteam Blue Blush (14-17 jaar )maandag19.00 tot 20.30 uurDVO gymzaalBrenda/Michelle/Sandra
Streetdance 8-9 jaarwoensdag17.30 tot 18.30 uurDVO studioBrenda Schot
Dancehall/Hiphop 15+woensdag20.00 tot 21.00 uurDVO studioLuka de Zeeuw
Demoteam RUSH(18+)woensdag18.30 tot 20.00 uurDVO studioLuka de Zeeuw
Streetdance 9-11 jaardonderdag16.30 tot 17.30 uurDVO studioIsmay Mouissie
Demoteam Pink Precious (t/m 10 jaar)donderdag17.30 tot 18.30 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Streetdance 11-13 jaardonderdag18.30 tot 19.30 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Streetdance 13-14 jaarvrijdag17.00 tot 18.00 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Streetdance 6-8 jaarvrijdag18.00 tot 19.00 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Streetdance 14-15 jaarvrijdag19.00 tot 20.00 uurDVO studioLeonie de Zeeuw
Demoteam RUSH (18+)dinsdag20.00 tot 21.30 uurDVO studioLuka de Zeeuw
FREERUNNINGFreerunning 8-9 jaarwoensdag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 10-12 jaarwoensdag18.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 12+woensdag19.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 8-12 jaarvrijdag18.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 8-11 jaarvrijdag19.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 12-14 jaarvrijdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Freerunning 14+vrijdag21.00 tot 22.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
JONGENS GYMTurnen jongens 6-8 jaardonderdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen jongens 9-12 jaardonderdag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalFemke Kok
Turnen jongens 12+donderdag18.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalFemke Kok
KLEUTER GYMKleuters 4-5 jaarwoensdag15.00 tot 16.00 uurDVO gymzaalAstrid van Spanje
Kleuters 5-6 jaarwoensdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalAstrid van Spanje
MEISJES GYMTurnen meisjes 9-12 jaarmaandag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen meisjes 9-12 jaardinsdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen meisjes 12-14 jaardonderdag19.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen meisjes 14+donderdag20.00 tot 21.00 uurDVO gymzaalGerda Kok
Turnen meisjes 6-7 jaarvrijdag16.00 tot 17.00 uurDVO gymzaalLotte Harmans
Turnen meisjes 7-8 jaarvrijdag17.00 tot 18.00 uurDVO gymzaalLotte Harmans
OUDER EN KIND GYMOuder en kind 1,5-4 jaarmaandag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalHelen Kanters
Ouder en kind 1,5-4 jaarwoensdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalHelen Kanters
Ouder en kind 1,5-4 jaarwoensdag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalHelen Kanters
Ouder en kind 0-4 jaardonderdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalDiana Moreauw
Ouder en kind 0-4 jaardonderdag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalDiana Moreauw
Ouder en kind 0-4 jaarvrijdag09.00 tot 10.00 uurDVO gymzaalDiana Moreauw
RITMISCHE GYMNASTIEK RECREANTENRitmische gymnastiek recreantenDonderdag17.00 tot 18.00 uurv.SchendelstraatFenneke Nijenhuis en Shauwni Vink
SPRINGPLOEGSpringen jeugd 10 t/m 14 jaardonderdag19.30 tot 20.30 uurSportboulevardMarc Leurs
Springen jeugd 15+donderdag20.30 tot 22.00 uurSportboulevardMarc Leurs
BODY-FITBody-fitvrijdag09.00 tot 10.00 uurDVO studioVictoria Bougrimov
COMBI-TRAININGCombitrainingmaandag09.00 tot 10.00 uurDVO studioMieke Dubois
Combitrainingmaandag10.00 tot 11.00 uurDVO studioMieke Dubois
CONDITIE-GYMConditie-gym dames/herenmaandag20.30 tot 21.30 uurDVO gymzaalBret Buddenberg
RECREATIE GYMNASTIEKRecreatie gymnastiek damesdinsdag10.00 tot 11.00 uurDVO gymzaalAns van den Assem
Recreatie gymnastiek damesdonderdag11.00 tot 12.00 uurDVO gymzaalAns van den Assem
ZAALVOETBALZaalvoetbal 45+maandag21.30 tot 22.30 uurDVO gymzaalBret Buddenberg
RG JONG TALENTENRG jongtalentenwoensdag17.00 tot 19.00 uurvan SchendellaanShauwni Vink
RG jongtalentenzaterdag09.00 tot 11.00 uurKolorietShauwni Vink
RITMISCHE GYMRG 1st Divisiedinsdag17.00 tot 19.30 uurLeerparkMartine van de Berg
RG 1st Divisievrijdag17.00 tot 19.30 uurLeerparkMartine van de Berg
RG 1st Divisiezaterdag10.00 tot 13.00 uurKolorietMartine van de Berg
RG C lijndinsdag17.00 tot 19.30 uurLeerparkFenneke Nijenhuis
RG C lijnvrijdag17.00 tot 20.00 uurSportboulevardFenneke Nijenhuis
RG recreanten vanaf 6 jaardonderdag17.00 tot 18.00 uurvan SchendelstraatAmber de Jong
Selectieturnen DAMESSelectieturnen instapdinsdag17.00 tot 18.30 uurDVO gymzaalArianne Verbeek
Selectieturnen keuze Adinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalChristel Markusse
Selectieturnen keuze Bdinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalLonneke Besems
Selectieturnen TUCOdinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalPatrick Piket
Selectieturnen instapdonderdag16.30 tot 18.00 uurSportboulevardAstrid van Spanje
Selectieturnen keuze Bdonderdag17.30 tot 20.00 uurSportboulevardChristel Markusse
Selectieturnen keuze Bdonderdag17.30 tot 20.00 uurSportboulevardLonneke Besems
Selectieturnenverplicht A/Bdonderdag16.30 tot 19.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs/Charlotte Moore
Selectieturnen TUCOdonderdag18.00 tot 20.30 uurSportboulevardPatrick Piket
Selectieturnen TUCOzaterdag09.00 tot 11.30 uurSportboulevardPatrick Piket
Selectieturnen verplicht A/Bzaterdag09.30 tot 12.00 uurDVO gymzaalRoos v.d. Sluijs/Charlotte Moore
TRAMPOLINETrampolinespringen selectiedinsdag16.30 tot 18.30 uurSportboulevardIngeborg Dirkse
Trampolinespringen selectievrijdag18.00 tot 21.30 uurSportboulevardIngeborg Dirkse
Trampolinespringen recreantenmaandag18.00 tot 19.30 uurSelma Lagerlof-erfSandra Blok
TURNSELECTIE DAMESKeuze 3e/4e divisiemaandag17.45 tot 20.15 uurSportboulevardPatrick Piket
Instap D1/D2dinsdag17.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalArianne Verbeek
Verplicht D1/D2dinsdag17.00 tot 19.30 uurDVO gymzaalCharlotte Moore
Keuze 5e/6e divisiedinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalChristel Markusse
Keuze 5e/6e divisiedinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalLonneke Besems
Verplicht 3e/4e divisieWoensdag18.00 tot 20.00 uurSportboulevardNatasja/Petra
Instap D1/D2donderdag16.00 tot 18.00 uurSportboulevardPetra de Gast
Keuze 5e/6e divisiedonderdag18.00 tot 20.30 uurSportboulevardChristel Markusse
Selectieturnen keuze Bdonderdag18.00 tot 20.30 uurSportboulevardLonneke Besems
Verplicht D1/D2/3e/4e divisiedonderdag16.30 tot 19.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs / Charlotte Moore
Keuze 3e/4e divisiedonderdag17.30 tot 20.30 uurSportboulevardPatrick Piket
Keuze 3e/4e divisiezaterdag10.00 tot 13.00 uurSportboulevardPatrick Piket
Verplicht 3e/4e divisiezaterdag09.00 tot 12.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs
Turnselectie damesmaandag16.00 tot 20.15 uurSportboulevardHelen Kanters/Petra de Gast
Turnselectie damesdinsdag15.30 tot 18.30 uurSportboulevardMarc Leurs
Turnselectie dameswoensdag15.00 tot 20.00 uurSportboulevardHelen Kanters/Petra de Gast/Marc Leurs
Turnselectie damesdonderdag14.30 tot 17.30 uurSportboulevardMarc Leurs
Turnselectie dameszaterdag09.00 tot 12.30 uurSportboulevardPetra de Gast/Denise Hageman
Turnselectie dameszondag09.00 tot 12.30 uurSportboulevardHelen Kanters/Marc Leurs
TURNEN JONGTALENTENKweekvijver 1dinsdag16.30 tot 18.30 uurSportboulevardLydia Tito
Kweekvijver 2donderdag15.45 tot 17.45 uurSportboulevardDenise Hageman
Kweekvijver 3zaterdag09.00 tot 11.00 uurSportboulevardDenise Hageman