Lesoverzicht – Turnselectie dames

    Dag   Tijdstip   Locatie Trainer/Trainster
Keuze 3e/4e divisie maandag 17.45 tot 20.15 uur Sportboulevard Patrick Piket
Instap D1/D2 dinsdag 17.00 tot 19.00 uur DVO gymzaal Arianne Verbeek
Verplicht D1/D2 dinsdag 17.00 tot 19.30 uur DVO gymzaal Charlotte Moore
Keuze 5e/6e divisie dinsdag 18.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Christel Markusse
Keuze 5e/6e divisie dinsdag 18.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Lonneke Besems
Verplicht 3e/4e divisie Woensdag 18.00 tot 20.00 uur Sportboulevard Natasja/Petra
Instap D1/D2 donderdag 16.00 tot 18.00 uur Sportboulevard Petra de Gast
Keuze 5e/6e divisie donderdag 18.00 tot 20.30 uur Sportboulevard Christel Markusse
RTT dames keuze B donderdag 18.00 tot 20.30 uur Sportboulevard Lonneke Besems
Verplicht D1/D2/3e/4e divisie donderdag 16.30 tot 19.00 uur Sportboulevard Roos v.d. Sluijs / Charlotte Moore
Keuze 3e/4e divisie donderdag 17.30 tot 20.30 uur Sportboulevard Patrick Piket
Keuze 3e/4e divisie zaterdag 10.00 tot 13.00 uur Sportboulevard Patrick Piket
Verplicht 3e/4e divisie zaterdag 09.00 tot 12.00 uur Sportboulevard Roos v.d. Sluijs
    Dag   Tijdstip   Locatie Trainer/Trainster
Turnselectie dames maandag 16.00 tot 20.15 uur Sportboulevard Helen Kanters/Petra de Gast
Turnselectie dames dinsdag 15.30 tot 18.30 uur Sportboulevard Marc Leurs
Turnselectie dames woensdag 15.00 tot 20.00 uur Sportboulevard Helen Kanters/Petra de Gast/Marc Leurs
Turnselectie dames donderdag 14.30 tot 17.30 uur Sportboulevard Marc Leurs
Turnselectie dames donderdag 15.45 tot 17.45 uur Sportboulevard Denise Hageman
Turnselectie dames zaterdag 09.00 tot 12.30 uur Sportboulevard Petra de Gast/Denise Hageman
Turnselectie dames zondag 09.00 tot 12.30 uur Sportboulevard Helen Kanters/Marc Leurs

Rooster

Keuze 3e/4e divisie

Maandag 17.45 tot 20.15 uur Sportboulevard Patrick Piket

Instap D1/D2

Dinsdag 17.00 tot 19.00 uur DVO gymzaal Arianne Verbeek

Verplicht D1/D2

Dinsdag 17.00 tot 19.30 uur DVO gymzaal Charlotte Moore

Keuze 5e/6e divisie

Dinsdag 18.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Christel Markusse

Keuze 5e/6e divisie

Dinsdag 18.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Lonneke Besems

Verplicht 3e/4e divisie

Woensdag 18.00 tot 20.00 uur Sportboulevard Natasja/Petra

Instap D1/D2

Donderdag 16.00 tot 18.00 uur Sportboulevard Petra de Gast

Keuze 5e/6e divisie

Donderdag 18.00 tot 20.30 uur Sportboulevard Christel Markusse

RTT dames keuze B

Donderdag 18.00 tot 20.30 uur Sportboulevard Lonneke Besems

Verplicht D1/D2/3e/4e divisie

Donderdag 16.30 tot 19.00 uur Sportboulevard Roos v.d. Sluijs / Charlotte Moore

Keuze 3e/4e divisie

Donderdag 17.30 tot 20.30 uur Sportboulevard Patrick Piket

Keuze 3e/4e divisie

Zaterdag 10.00 tot 13.00 uur Sportboulevard Patrick Piket

Verplicht 3e/4e divisie

Zaterdag 09.00 tot 12.00 uur Sportboulevard Roos v.d. Sluijs

Turnselectie dames

Maandag 16.00 tot 20.15 uur Sportboulevard Helen Kanters/Petra de Gast

Dinsdag 15.30 tot 18.30 uur Sportboulevard Marc Leurs

Woensdag 15.00 tot 20.00 uur Sportboulevard Helen Kanters/Petra de Gast/Marc Leurs

Donderdag 14.30 tot 17.30 uur Sportboulevard Marc Leurs

Donderdag 15.45 tot 17.45 uur Sportboulevard Denise Hageman

Zaterdag 09.00 tot 12.30 uur Sportboulevard Petra de Gast/Denise Hageman

Zondag 09.00 tot 12.30 uur Sportboulevard Helen Kanters/Marc Leurs