maandag | |||
tijd | team | locatie | trainer(s) |
09:00 - 10:00 | 14 - Ouder en kind 1,5 t/m 4 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Helen Kanters - van Alten |
09:00 - 10:00 | 155 - Combi-training | Studio Esdoornlaan 2 | Mieke Dubois |
10:00 - 11:00 | 16 - Ouder en Kind 1,5 t/m 4 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Helen Kanters - van Alten |
10:00 - 11:00 | 156 - Combi-training | Studio Esdoornlaan 2 | |
12:30 - 13:30 | 180 - Line-dance beginners | Studio Esdoornlaan 2 | Nellie van der Horst - Helmink |
13:30 - 16:00 | 181 - Line-dance gevorderden | Studio Esdoornlaan 2 | Nellie van der Horst - Helmink |
15:00 - 16:00 | 182 - Line-dance gevorderden | Studio Esdoornlaan 2 | |
16:00 - 17:00 | 34 - Turnen meisjes 9-12 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Gerda Kok - Brand |
16:00 - 19:15 | 254 - Turnselectie Instap 2 Blauw | Turnhal Sportboulevard | Angelique Serlier |
16:00 - 19:15 | 214 - Turnselectie Pupil 1/2/3 blauw | Turnhal Sportboulevard | Petra de Gast - van Oeveren |
16:00 - 19:30 | 246 - Turnselectie RTC | O&O Zwijndrecht | Marc Leurs |
17:00 - 18:00 | 37 - Turnen meisjes 6-8 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Marijke van der Mooren |
17:00 - 20:15 | 259 - Turnselectie Jeugd oranje | Turnhal Sportboulevard | Roos van der Sluijs, Natasja Deurwaarder, Patrick Piket |
17:00 - 20:15 | 216 - Turnselectie Jeugd/Junior/Senior blauw | Turnhal Sportboulevard | Natasja Deurwaarder, Patrick Piket, Roos van der Sluijs |
17:30 - 18:30 | 130 - Step work out | Studio Esdoornlaan 2 | Ans van den Assem |
17:30 - 20:15 | 229 - Turnselectie Junior/Senior oranje/groen | Turnhal Sportboulevard | Patrick Piket, Natasja Deurwaarder, Roos van der Sluijs |
17:30 - 20:15 | 260 - Turnselectie Jeugd Groen | Turnhal Sportboulevard | Wilma Reijenga |
18:00 - 19:30 | 173 - Streetdance Selectiegroep Yeah-Hellow 10-13 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Merel de Jong |
18:30 - 19:30 | 73 - Jongeren aerobic vanaf 12 jr. en 16+ | Studio Esdoornlaan 2 | Diana Moreauw |
19:30 - 20:30 | 138 - Steps gevorderden | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Sandra Volkert - van Tuijl |
20:30 - 21:30 | 52 - Conditiegym dames/heren | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jannette Linssen - in t Veld |
dinsdag | |||
tijd | team | locatie | trainer(s) |
10:00 - 11:00 | 50 - Recreatie gym dames | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Gerda Kok - Brand |
16:00 - 17:00 | 33 - Turnen meisjes 9-12 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Gerda Kok - Brand |
16:00 - 18:30 | 249 - Turnselectie Instap 2 Groen | Turnhal Sportboulevard | Fabiënne Medaets |
16:00 - 18:30 | 255 - Turnselectie instap 1 Groen | Turnhal Sportboulevard | Esther Kooij |
16:00 - 18:30 | 261 - Turnselectie Instap 3 Groen | Turnhal Sportboulevard | Cato Zijderveld |
16:00 - 18:30 | 228 - Turnselectie Pupil 1/2 Groen | Turnhal Sportboulevard | Heidi van de Velde |
16:00 - 19:30 | 238 - Turnselectie RTC | O&O Zwijndrecht | Marc Leurs |
17:00 - 18:00 | 309 - Freerunnen 8 - 10 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Patrick Piket |
18:00 - 19:00 | 310 - Freerunnen 10 - 12 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Patrick Piket |
18:00 - 19:00 | 160 - Streetdance Demoteam Yeah Hellow | Studio Esdoornlaan 2 | Merel de Jong |
19:00 - 20:00 | 311 - Freerunnen 12+ jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Patrick Piket |
20:00 - 21:00 | 76 - Total body work-out | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Sandra Volkert - van Tuijl |
20:00 - 21:00 | 162 - Streetdance Demoteam RUSH | Studio Esdoornlaan 2 | Merel de Jong |
woensdag | |||
tijd | team | locatie | trainer(s) |
09:00 - 10:00 | 10 - Ouder en kind 1,5 t/m 4 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Helen Kanters - van Alten |
10:00 - 11:00 | 15 - Ouder en Kind 1,5 t/m 4 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Helen Kanters - van Alten |
13:30 - 14:30 | 20 - Kleuters 4-5 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Astrid van Spanje - Jongeneel |
14:30 - 15:30 | 28 - kleuters 5-6 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Astrid van Spanje - Jongeneel |
14:30 - 16:30 | 231 - Turnselectie Kweekvijver | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Astrid van Spanje - Jongeneel |
14:30 - 17:00 | 257 - Turnselectie instap 1 Groen | Turnhal Sportboulevard | Esther Kooij |
14:30 - 17:30 | 240 - Turnselectie Instap 2 Blauw | Turnhal Sportboulevard | Angelique Serlier |
14:30 - 17:30 | 250 - Turnselectie Instap 1 Blauw | Turnhal Sportboulevard | Petra de Gast - van Oeveren |
16:00 - 19:30 | 220 - Turnselectie RTC | Turnhal Sportboulevard | Marc Leurs |
17:00 - 18:00 | 307 - Freerunnen 8-9 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jasper Dee, Patrick Piket |
17:00 - 18:00 | 169 - Street-dance 8-9 jaar | Studio Esdoornlaan 2 | Brenda Schot |
17:00 - 19:30 | 225 - Turnselectie Pupil 1/2/3 Oranje | Turnhal Sportboulevard | Vera Anrochte |
17:00 - 20:00 | 218 - Turnselectie Pupil/Jeugd/Senior blauw | Turnhal Sportboulevard | Roos van der Sluijs |
17:30 - 20:00 | 227 - Turnselectie Pupil 3 Groen | Turnhal Sportboulevard | Lonneke Besems-Bas |
18:00 - 19:00 | 308 - Freerunnen 10-12 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jasper Dee, Patrick Piket |
19:00 - 20:00 | 175 - Dancehall 16+ jaar | Studio Esdoornlaan 2 | Jessie Dortmont |
19:00 - 20:00 | 306 - Freerunnen 12+ jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jasper Dee, Patrick Piket |
20:00 - 21:00 | 126 - Jazzdance dames | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Angelique Simon |
20:00 - 21:30 | 172 - Street-dance Selectiegroep RUSH 18+ | Studio Esdoornlaan 2 | Merel de Jong |
donderdag | |||
tijd | team | locatie | trainer(s) |
07:30 - 09:45 | 251 - Turnselectie RTC | O&O Zwijndrecht | Marc Leurs |
09:00 - 10:00 | 11 - Ouder en kind 0 t/m 4 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Diana Moreauw |
11:00 - 12:00 | 51 - Recreatie gym dames | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Gerda Kok - Brand |
15:00 - 18:00 | 232 - Turnselectie Pupil/Jeugd blauw | Turnhal Sportboulevard | Patrick Piket |
16:00 - 17:00 | 40 - Turnen jongens 6-8 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Gerda Kok - Brand |
16:00 - 18:00 | 267 - Turnselectie Instap 3 Groen | Turnhal Sportboulevard | Cato Zijderveld |
16:00 - 18:00 | 237 - Turnselectie Instap 2 Groen | Turnhal Sportboulevard | Fabiënne Medaets |
16:00 - 19:30 | 248 - Turnselectie RTC | O&O Zwijndrecht | Marc Leurs |
16:30 - 18:30 | 222 - Turnselectie Pupil 1/2 Groen | Turnhal Sportboulevard | Janneke van de Graaf |
17:00 - 18:00 | 41 - Turnen jongens 9-12 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Femke Kok |
17:00 - 19:30 | 221 - Turnselectie Pupil 1/2/3 Oranje | Turnhal Sportboulevard | Cato Zijderveld |
17:30 - 18:30 | 171 - Streetdance 10-12 jaar | Studio Esdoornlaan 2 | Brenda Schot |
17:30 - 20:30 | 262 - Turnselectie Jeugd Oranje | Turnhal Sportboulevard | Marit Boon |
17:30 - 20:30 | 264 - Turnselectie Jeugd Groen | Turnhal Sportboulevard | Wilma Reijenga |
17:30 - 20:30 | 217 - Turnselectie Junior/Senior oranje/groen | Turnhal Sportboulevard | Patrick Piket |
18:00 - 19:00 | 42 - Turnen jongens >12 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Femke Kok |
18:00 - 20:00 | 263 - Turnselectie Pupil 3 Groen | Turnhal Sportboulevard | Janneke van de Graaf |
19:00 - 20:00 | 35 - Turnen meisjes 12-14 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Heidi van de Velde |
19:30 - 20:30 | 134 - Steps | Studio Esdoornlaan 2 | Sandra Volkert - van Tuijl |
20:00 - 21:00 | 36 - Turnen meisjes >14 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Heidi van de Velde |
20:30 - 22:00 | 330 - Veteranen Turnselectie | Turnhal Sportboulevard | Patrick Piket |
vrijdag | |||
tijd | team | locatie | trainer(s) |
09:00 - 10:00 | 157 - Body-fit | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Diana Moreauw |
10:00 - 11:00 | 13 - Ouder en kind 0 t/m 4 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Diana Moreauw |
16:00 - 17:00 | 29 - Turnen meisjes 6-7 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Esther Kooij |
17:00 - 18:00 | 31 - Turnen meisjes 7-8 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Esther Kooij |
18:00 - 19:00 | 305 - Freerunnen 8-12 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jasper Dee, Patrick Piket |
18:00 - 19:00 | 167 - Street dance 5-7 jaar | Studio Esdoornlaan 2 | Jessie Dortmont |
19:00 - 20:00 | 304 - Freerunnen 8 t/m 11 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jasper Dee, Patrick Piket |
19:00 - 20:00 | 165 - Streetdance 12-15 jaar | Studio Esdoornlaan 2 | Jessie Dortmont |
20:00 - 21:00 | 302 - Freerunnen 12-14 jaar | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jasper Dee, Patrick Piket |
21:00 - 22:00 | 303 - Freerunnen 14+ | Grote zaal Esdoornlaan 2 | Jasper Dee, Patrick Piket |
zaterdag | |||
tijd | team | locatie | trainer(s) |
08:30 - 11:30 | 239 - Turnselectie instap 1 Blauw | Turnhal Sportboulevard | Petra de Gast - van Oeveren |
08:30 - 12:00 | 235 - Turnselectie instap 2 blauw | Turnhal Sportboulevard | Angelique Serlier |
09:00 - 11:30 | 219 - Turnselectie Pupil 3 Groen | Turnhal Sportboulevard | Janneke van de Graaf |
10:00 - 13:00 | 215 - Turnselectie Pupil 1/2/3 Oranje | Turnhal Sportboulevard | Vera Anrochte |
10:30 - 13:30 | 234 - Turnselectie Junior/Senior oranje/groen | Turnhal Sportboulevard | Patrick Piket |
11:00 - 14:00 | 266 - Turnselectie Jeugd Oranje | Turnhal Sportboulevard | Janneke van de Graaf |
11:30 - 14:00 | 265 - Turnselectie Jeugd Groen | Turnhal Sportboulevard | Wilma Reijenga |
zondag | |||
tijd | team | locatie | trainer(s) |
09:00 - 12:30 | 233 - Turnselectie Pupil/Jeugd blauw | Turnhal Sportboulevard | Marc Leurs, Natasja Deurwaarder |
09:00 - 12:30 | 247 - Turnselectie RTC | Turnhal Sportboulevard | Natasja Deurwaarder, Marc Leurs, Renate Wijnbeek- van ‘t Hof |
10:00 - 12:30 | 224 - Turnselectie senior blauw | Turnhal Sportboulevard | Natasja Deurwaarder, Marc Leurs |