Lesoverzicht

Lesoverzicht per dag

Tijdstip Locatie Trainer/Trainster
Combitraining 09.00 tot 10.00 uur DVO studio Mieke Dubois
Ouder en kind 2-4 jaar 09.00 tot 10.00 uur DVO gymzaal Helen Kanters
Combitraining 10.00 tot 11.00 uur DVO studio Mieke Dubois
Line-dance beginners 13.00 tot 14.00 uur DVO studio Nellie van der Horst
Line-dance gevorderden 14.00 tot 16.00 uur DVO studio Nellie van der Horst
Kleuters schoolgroep 1+2 16.00 tot 17.00 uur DVO gymzaal Penny de Vree
Turnselectie dames 16.00 tot 20.15 uur Sportboulevard Helen Kanters/Petra de Gast
Turnen meisjes 9-12 jaar 17.00 tot 18.00 uur DVO gymzaal Gerda Kok
Ballet 20-25 jaar 17.00 tot 18.30 uur DVO studio Lisanne Visser
Street-dance demoteam mini’s 18.00 tot 19.30 uur DVO gymzaal Brenda/Michelle/Sandra
Street-dance demoteam 14-17 jr 19.00 tot 20.30 uur DVO gymzaal Brenda/Michelle/Sandra
Steps gevorderden 19.30 tot 20.30 uur DVO gymzaal Sandra Volkert
Conditie-gym dames/heren 20.30 tot 21.30 uur DVO gymzaal Bret Buddenberg
Zaalvoetbal 45+ 21.30 tot 22.30 uur DVO gymzaal Bret Buddenberg
Tijdstip Locatie Trainer/Trainster
Step-aerobics basic 09.00 tot 10.00 uur DVO gymzaal Ans van den Assem
Recreatie gymnastiek dames 10.00 tot 11.00 uur DVO gymzaal Ans van den Assem
Turnselectie dames 15.30 tot 18.30 uur Sportboulevard Helen Kanters/Marc Leurs
Trampolinespringen 16.00 tot 18.30 uur Sportboulevard Ingeborg Dirkse
Turnen meisjes 9-12 jaar 16.00 tot 17.00 uur DVO gymzaal Gerda Kok
Turnen jongtalenten 16.30 tot 18.30 uur Sportboulevard Lydia Tito
Ballet 5-7 jaar 17.00 tot 18.00 uur DVO studio Tamara v.d.Sel
RG A/B lijn 17.00 tot 19.30 uur Leerpark Martine van de Berg
RG C lijn 17.00 tot 19.30 uur Leerpark Fenneke Nijenhuis
RTT dames instap 17.00 tot 18.30 uur DVO gymzaal Arianne Verbeek
Ballet 8-9 jaar 18.00 tot 19.00 uur DVO studio Tamara v.d.Sel
RTT dames keuze A 18.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Dominic/Patrick
RTT dames keuze B 18.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Lonneke Besems
RTT dames TUCO 18.00 tot 20.00 uur DVO Gymzaal Patrick Piket
Aerobics 20.00 tot 21.00 uur DVO gymzaal Sandra Volkert
Tijdstip Locatie Trainer/Trainster
Ouder en kind 2-4 jaar 09.00 tot 10.00 uur DVO gymzaal Helen Kanters
Ouder en kind 2-4 jaar 10.00 tot 11.00 uur DVO gymzaal Helen Kanters
60+ gymnastiek dames en heren 11.00 tot 12.00 uur DVO gymzaal Mieke Dubois
Kleuters schoolgroep 1+2 15.00 tot 16.00 uur DVO gymzaal Astrid van Spanje
Turnselectie dames 15.00 tot 20.00 uur Sportboulevard Helen Kanters/Petra de Gast/Marc Leurs
Turnen meisjes schoolgroep 5 16.00 tot 17.00 uur DVO gymzaal Astrid van Spanje
Kids-aerobics (basisschool) 16.30 tot 17.30 uur DVO studio Diana Moreauw
Freerunning 8-9 jaar 17.00 tot 18.00 uur DVO gymzaal Patrick Piket
RG jongtalenten 17.00 tot 19.00 uur van Schendellaan Shauwni Vink
Street-dance 8-9 jaar 17.30 tot 18.30 uur DVO studio Brenda Schot
Freerunning 10-12 jaar 18.00 tot 19.00 uur DVO gymzaal Patrick Piket
Street-dance demoteam 18+ 18.30 tot 20.00 uur DVO studio Luka de Zeeuw
Freerunning 12+ 19.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Patrick Piket
Ballet 12-25 jaar 20.00 tot 21.30 uur DVO studio Natasje Deurwaarder
Jazz-dance dames 20.00 tot 21.00 uur DVO gymzaal Angelique Simon
Tijdstip Locatie Trainer/Trainster
Ouder en kind 0-4 jaar 09.00 tot 10.00 uur DVO gymzaal Diana Moreauw
Ouder en kind 0-4 jaar 10.00 tot 11.00 uur DVO gymzaal Diana Moreauw
Recreatie gymnastiek dames 11.00 tot 12.00 uur DVO gymzaal Ans van den Assem
Turnen kweekvijver 2 15.45 tot 17.45 uur Sportboulevard Denise Hageman
Turnselectie dames 15.45 tot 17.45 uur Sportboulevard Leonie de Zeeuw
Turnen jongens 6-8 jaar 16.00 tot 17.00 uur DVO gymzaal Gerda Kok
RTT dames instap 16.30 tot 18.00 uur Sportboulevard Astrid van Spanje
RTT dames verplicht A/B 16.30 tot 19.00 uur Sportboulevard Roos v.d. Sluijs / Charlotte Moore
Street-dance 10 jaar 16.30 tot 17.30 uur DVO studio Michelle von Nuland
RG recreanten vanaf 6 jaar 17.00 tot 18.00 uur van Schendelstraat Amber de Jong
Turnen jongens 9-12 jaar 17.00 tot 18.00 uur DVO gymzaal Femke Kok
Jongeren aerobics 12+ en 16+ 17.30 tot 18.30 uur DVO studio Diana Moreauw
RTT dames keuze B 17.30 tot 20.00 uur Sportboulevard Chistel Markusse
RTT dames keuze B 17.30 tot 20.00 uur Sportboulevard Lonnke Besems
Turnen jongens 12+ 18.00 tot 19.00 uur DVO gymzaal Femke Kok
RTT dames TUCO 18.00 tot 20.30 uur Sportboulevard Patrick Piket
Turnen meisjes 12-14 jaar 19.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Gerda Kok
Springen jeugd 10 t/m 14 jaar 19.30 tot 20.30 uur Sportboulevard Marc Leurs
Steps 19.30 tot 20.30 uur DVO studio Sandra Volkert
Turnen meisjes 14+ 20.00 tot 21.00 uur DVO gymzaal Gerda Kok
Springen jeugd 15+ 20.30 tot 22.00 uur Sportboulevard Marc Leurs
Tijdstip Locatie Trainer/Trainster
Body-fit 09.00 tot 10.00 uur DVO studio Victoria Bougrimov
Ouder en kind 2-4 jaar 09.00 tot 10.00 uur DVO gymzaal Diana Moreauw
Kleuters schoolgroep 1+2 16.00 tot 17.00 uur DVO gymzaal Lotte Harmans
Street-dance 11-12 jaar 16.00 tot 17.00 uur DVO studio Sandra v.Assem
RG A/B lijn 17.00 tot 19.30 uur Leerpark Martine van de Berg
Street-dance 13+ jaar 17.00 tot 18.00 uur DVO studio Sandra v.Assem
Turnen meisjes schoolgroep 3 + 4 17.00 tot 18.00 uur DVO gymzaal Lotte Harmans
Trampolinespringen 17.30 tot 20.00 uur Sportboulevard Ingeborg Dirkse
Freerunning 8-12 jaar 18.00 tot 19.00 uur DVO gymzaal Patrick Piket
Street-dance 6-7 jaar 18.00 tot 19.00 uur DVO studio Luka de Zeeuw
Freerunning 8-11 jaar 19.00 tot 20.00 uur DVO gymzaal Patrick Piket
Street-dance demoteam 18+ 19.00 tot 20.30 uur DVO studio Luka de Zeeuw
Freerunning 12-14 jaar 20.00 tot 21.00 uur DVO gymzaal Patrick Piket
Freerunning 14+ 21.00 tot 22.00 uur DVO gymzaal Patrick Piket
Tijdstip Locatie Trainer/Trainster
Ballet 4-6 jaar 09.00 tot 10.00 uur DVO studio Lisanne Visser
Turnselectie dames 09.00 tot 12.30 uur Sportboulevard Petra de Gast/Denise Hageman
RTT dames RUCO 09.00 tot 11.30 uur Sportboulevard Patrick Piket
RG jontalenten 09.00 tot 11.00 uur Koloriet Shauwni Vink
RTT dames verplicht A/B 09.30 tot 12.00 uur DVO gymzaal Roos v.d. Sluijs en Charlotte Moore
Ballet 8-10 jaar 10.00 tot 11.00 uur DVO studio Lisanne Visser
Turnen kweekvijver 3 10.00 tot 12.00 uur Sportboulevard Denise Hageman
Tijdstip Locatie Trainer/Trainster
Turnselectie dames 09.00 tot 12.30 uur Sportboulevard Helen Kanters/Marc Leurs

Ouder en kind 2-4 jaar

09.00 tot 10.00 uur – DVO gymzaal – Helen Kanters

Ouder en kind 2-4 jaar

10.00 tot 11.00 uur – DVO gymzaal – Helen Kanters

Kleuters schoolgroep 1+2

16.00 tot 17.00 uur – DVO gymzaal – Penny de Vree

Turnen meisjes 9-12 jaar

17.00 tot 18.00 uur – DVO gymzaal – Gerda Kok

Steps gevorderden

19.30 tot 20.30 uur – DVO gymzaal – Sandra Volkert

Conditie-gym dames/heren

20.30 tot 21.30 uur – DVO gymzaal – Bret Buddenberg

Zaalvoetbal 45+

21.30 tot 22.30 uur – DVO gymzaal – Bret Buddenberg

Combitraining

09.00 tot 10.00 uur – DVO studio – Mieke Dubois

Combitraining

10.00 tot 11.00 uur – DVO studio – Mieke Dubois

Line-dance beginners

13.00 tot 14.00 uur – DVO studio – Nellie van der Horst

Line-dance gevorderden

14.00 tot 16.00 uur – DVO studio – Nellie van der Horst

Ballet 9-12 jaar

18.30 tot 19.30 uur – DVO studio – Tamara v.d.Sel

Turnselectie dames

16.00 tot 20.15 uur – Sportboulevard – Helen Kanters/Petra de Gast

Step-aerobics basic

09.00 tot 10.00 uur – DVO gymzaal – Ans van den Assem

Recreatie gymnastiek dames

10.00 tot 11.00 uur – DVO gymzaal – Ans van den Assem

Turnen meisjes 9-12 jaar

16.00 tot 17.00 uur – DVO gymzaal – Gerda Kok

RTT dames instap

17.00 tot 18.30 uur – DVO gymzaal – Arianne Verbeek

RTT dames verplicht A

18.00 tot 20.00 uur – DVO gymzaal – Christel Markusse

RTT dames keuze A + comp

18.00 tot 20.00 uur – DVO gymzaal – Dominic/Patrick

Aerobics

20.00 tot 21.00 uur – DVO gymzaal – Sandra Volkert

Ballet 5-8 jaar

17.00 tot 18.00 uur – DVO studio – Tamara v.d.Sel

Ballet 7-9 jaar

18.00 tot 19.00 uur – DVO studio – Tamara v.d.Sel

Steps gevorderden

19.00 tot 20.00 uur – DVO studio – Sandra Volkert

Turnselectie dames

15.30 tot 18.30 uur – Sportboulevard – Helen Kanters/Marc Leurs

Trampolinespringen

16.00 tot 18.30 uur – Sportboulevard – Ingeborg Dirkse

Turnen jongtalenten

16.30 tot 18.30 uur – Sportboulevard – Lydia Tito

RG A/B lijn

17.00 tot 19.30 uur – Leerpark – Martine van de Berg

RG C lijn

17.00 tot 19.30 uur – Leerpark – Fenneke Nijenhuis

Ouder en kind 2-4 jaar

09.00 tot 10.00 uur – DVO gymzaal – Helen Kanters

Ouder en kind 2-4 jaar

10.00 tot 11.00 uur – DVO gymzaal – Helen Kanters

60+ gymnastiek

11.00 tot 12.00 uur – DVO gymzaal – Mieke Dubois

Kleuters schoolgroep 1+2

15.00 tot 16.00 uur – DVO gymzaal – Astrid van Spanje

Turnen meisjes schoolgroep 5

16.00 tot 17.00 uur – DVO gymzaal – Astrid van Spanje

Freerunning 8-9 jaar

17.00 tot 18.00 uur – DVO gymzaal – Patrick Piket

Freerunning 10-12 jaar

18.00 tot 19.00 uur – DVO gymzaal – Patrick Piket

Freerunning 12+

19.00 tot 20.00 uur – DVO gymzaal – Patrick Piket

Jazz-dance dames

20.00 tot 21.00 uur – DVO gymzaal – Angelique Simon

Kids-aerobics (basisschool)

16.30 tot 17.30 uur – DVO studio – Diana Moreauw

Street-dance 8-9 jaar

17.30 tot 18.30 uur – DVO studio – Brenda Schot

Street-dance demoteam 14+

18.30 tot 20.00 uur – DVO studio – Luka de Zeeuw

Ballet 12-25 jaar

20.00 tot 21.30 uur – DVO studio – Natasje Deurwaarder

Turnselectie dames

15.00 tot 20.00 uur – Sportboulevard – Helen Kanters/Petra de Gast/Marc Leurs

RG jongtalenten

17.00 tot 19.00 uur – van Schendellaan – Shauwni Vink

Ouder en kind 0-4 jaar

09.00 tot 10.00 uur – DVO gymzaal – Diana Moreauw

Ouder en kind 0-4 jaar

10.00 tot 11.00 uur – DVO gymzaal – Diana Moreauw

Recreatie gymnastiek dames

11.00 tot 12.00 uur – DVO gymzaal – Diane Jansen

Turnen jongens 6-8 jaar

16.00 tot 17.00 uur – DVO gymzaal – Gerda Kok

Turnen jongens 9-12 jaar

17.00 tot 18.00 uur – DVO gymzaal – Femke Kok

Turnen jongens 12+

18.00 tot 19.00 uur – DVO gymzaal – Femke Kok

Turnen meisjes 12-14 jaar

19.00 tot 20.00 uur – DVO gymzaal – Gerda Kok

Turnen meisjes 14+

20.00 tot 21.00 uur – DVO gymzaal – Gerda Kok

Street-dance 10 jaar

16.30 tot 17.30 uur – DVO studio – Michelle von Nuland

Jongeren aerobics 12+ en 16+

17.30 tot 18.30 uur – DVO studio – Diana Moreauw

Steps

19.30 tot 20.30 uur – DVO studio – Sandra Volkert

Turnen kweekvijver 2

15.45 tot 17.45 uur – Sportboulevard – Denise Hageman

Turnselectie dames

15.45 tot 17.45 uur – Sportboulevard – Denise Hageman

Springen jeugd 10 t/m 14 jaar

19.30 tot 20.30 uur – Sportboulevard – Marc Leurs

Springen jeugd 15+

20.30 tot 22.00 uur – Sportboulevard – Marc Leurs

RG recreanten vanaf 6 jaar

17.00 tot 18.00 uur – van Schendellaan – Amber de Jong

Ouder en kind 2-4 jaar

09.00 tot 10.00 uur – DVO gymzaal – Diana Moreauw

Kleuters schoolgroep 1+2

16.00 tot 17.00 uur – DVO gymzaal – Lotte Harmans

Turnen meisjes schoolgroep 3 + 4

17.00 tot 18.00 uur – DVO gymzaal – Lotte Harmans

Freerunning 8-12 jaar

18.00 tot 19.00 uur – DVO gymzaal – Patrick Piket

Freerunning 8-11 jaar

19.00 tot 20.00 uur – DVO gymzaal – Patrick Piket

Freerunning 12-14 jaar

20.00 tot 21.00 uur – DVO gymzaal – Patrick Piket

Freerunning 14+

21.00 tot 22.00 uur – DVO gymzaal – Patrick Piket

Body-fit

09.00 tot 10.00 uur – DVO studio – Victoria Bougrimov

Street-dance 11-12 jaar

16.00 tot 17.00 uur – DVO studio – Sandra v.Assem

Street-dance 13+

17.00 tot 18.00 uur – DVO studio – Sandra v.Assem

Street-dance 6-7 jaar

18.00 tot 19.00 uur – DVO studio – Luka de Zeeuw

Street-dance demoteam 14+

19.00 tot 20.30 uur – DVO studio – Luka de Zeeuw

Trampolinespringen

17.00 tot 20.30 uur – Sportboulevard – Ingeborg Dirkse

RG A/B lijn

17.00 tot 19.30 uur – Leerpark – Martine van de Berg

Ballet 4-6 jaar

09.00 tot 10.00 uur – DVO studio – Lisanne Visser

Ballet 8-10 jaar

10.00 tot 11.00 uur – DVO studio – Lisanne Visser

RTT verplicht B

09.00 tot 11.00 uur – Sportboulevard – Sonja Boschman

Turnselectie 3/4 devisie

09.00 tot 11.30 uur – Sportboulevard – Patrick Piket

RTT keuze B

10.00 tot 12.00 uur – Sportboulevard – Roos v.d. Sluijs/Charlotte Moore

Turnen kweekvijver 3

10.00 tot 11.00 uur – Sportboulevard – Denise Hageman

Turnselectie dames

09.00 tot 12.30 uur – Sportboulevard – Petra de Gast/Denise Hageman

RG jongtalenten

09.00 tot 11.00 uur – Koloriet – Shauwni Vink

RG A/B lijn

10.00 tot 13.00 uur – Koloriet – Martine van de Berg

Turnselectie dames

09.00 tot 12.30 uur – Sportboulevard – Helen Kanters/Marc Leurs