Selectie Groepen

Ritmische gym
Selectieturnen
Turnen dames
Trampoline
Turnen jong talenten
RG jong talenten

De dames turnselectie van DVO

De dames turnselectie van DVO heeft als doel turnsters van een zo’n breed mogelijk niveau de gelegenheid te bieden om te trainen voor en deel te nemen aan wedstrijden die voor hen worden uitgeschreven op regionaal, provinciaal of nationaal niveau.
In de praktijk betekent dit dat we bij DVO turnsters hebben die uitkomen in de N1, N2, N3, N4, D1 en D2 verplichte oefenstof (8-11 jaar oud), en in de 1e, 2e, 3e, 4e, 5e en 6e divisie keuze oefenstof (12 jaar en ouder).
Daarnaast is er een kweekvijver groep (5-6 jaar oud) en een pre-instap groep (7-8 jaar oud) waar jonge talentvolle meisjes worden voorbereid om door te groeien naar één van de wedstrijdgroepen.
Turnsters in de D1, D2, N4, 4e, 5e en 6e divisie hebben wedstrijden op regionaal niveau in groepsverband zoals de RTT wedstrijden en de TUCO wedstrijden. Op districts niveau (provinciaal) kunnen zij in individueel verband zich plaatsen voor wedstrijden zoals bijvoorbeeld de districtsfinale.
Turnsters in de N2, N3, 2e en 3e divisie hebben wedstrijden op districts niveau en op landelijk niveau. Turnsters in de N1 en 1e divisie hebben alleen landelijke wedstrijden.
De trainingen van de dames turnselectie vinden plaats in de turnhal van de sportboulevard en in de eigen gymzaal van DVO. Tijdens de trainingen wordt er gewerkt aan kracht, lenigheid, lichaamsscholing en ballet, en ook aan de vier dames turntoestellen sprong, brug, balk en vloer.
Turnen is een mooie maar ook moeilijke sport, en vraagt dan ook om een intensieve training. Vandaar dat er in vergelijking met andere sporten vaker en langer wordt getraind om zich optimaal voor te kunnen bereiden op het wedstrijdniveau.
De huidige dames turnselectie van jong tot oud bestaat in totaal uit ongeveer 80 turnsters.
Zij worden wekelijks getraind door 10 trainers en diverse hulpleiding. Er wordt getraind op alle dagen van de week. In het lesrooster kunt u zien welke groep op welke dag traint.

SPORTACTIVITEITDAGTIJDSTIPLOCATIETRAINER/TRAINSTER
Ritmische gymRG 1st Divisiedinsdag17.00 tot 19.30 uurLeerparkMartine van de Berg
RG 1st Divisievrijdag17.00 tot 20.00 uurSportboulevardMartine van de Berg
RG 1st Divisiezaterdag10.00 tot 13.00 uurSportboulevardMartine van de Berg
RG C lijndinsdag17.00 tot 19.30 uurLeerparkCiska de Goede
RG C lijnvrijdag17.00 tot 20.00 uurSportboulevardCiska de Goede
RG recreanten vanaf 6 jaardonderdag17.00 tot 18.00 uurvan SchendelstraatAmber de Jong
Turnselectie dames 2019-2020Pre instapmaandag16.00-18.00 uurSportboulevardPetra
N1/N2/N3maandag16.00-19.15 uurSportboulevardPetra
1e/2e/3e divisiemaandag17.00-20.15 uurSportboulevardHelen
1e/2e divisiedinsdag15.30-18.30 uurSportboulevardMarc
Kweekvijver 1dinsdag16.30-18.30 uurSportboulevardLydia
D1/D2dinsdag17.00-19.00 uurSportboulevardArianne
D1/D2dinsdag17.00-20.00 uurSportboulevardLonneke
5e/6e divisiedinsdag17.00-20.00 uurSportboulevardChristel
Pre instapwoensdag15.00-18.00 uurSportboulevardPetra
N1/N2/N3woensdag16.00-19.00 uurSportboulevardMarc
1e/2e/3e divisiewoensdag17.00-20.00 uurSportboulevardHelen
D1/N3/D4woensdag18.00-20.00 uurSportboulevardRoos
1e/2e divisiedonderdag14.30-17.30 uurSportboulevardMarc
Kweekvijver 2donderdag15.45-17.45 uurSportboulevardDenise
D1/D2 instapdonderdag16.00-18.00 uurSportboulevardPetra
D1/N3/D4donderdag16.30-19.00 uurSportboulevardRoos/Charlotte
5e/6e divisiedonderdag17.30-20.00 uurSportboulevardMarieke
D1/D2donderdag17.30-20.00 uurSportboulevardLonneke
3e/4e divisiedonderdag17.00-20.00 uurSportboulevardPatrick
Kweekvijver versneld trajectzaterdag09.00-11.30 uurSportboulevardDenise
Pre instapzaterdag09.00-12.00 uurSportboulevardDenise
N1/N2/N3zaterdag09.00-12.30 uurSportboulevardPetra
Kweekvijver 3zaterdag09.00-11.00 uurSportboulevardDenise
D1/N3/D4zaterdag09.00-12.00 uurSportboulevardRoos/Charlotte
3e/4e divisiezaterdag10.30-13.30 uurSportboulevardPatrick
Afbouw selectiezondag09.00-11.30 uurSportboulevardHelen
1e/2e/3e divisiezondag09.00-12.30 uurSportboulevardHelen
Turnen damesKeuze 3e/4e divisiemaandag17.45 tot 20.15 uurSportboulevardPatrick Piket
Instap D1/D2dinsdag17.00 tot 19.00 uurDVO gymzaalArianne Verbeek
Verplicht D1/D2dinsdag17.00 tot 19.30 uurDVO gymzaalCharlotte Moore
Keuze 5e/6e divisiedinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalChristel Markusse
Keuze 5e/6e divisiedinsdag18.00 tot 20.00 uurDVO gymzaalLonneke Besems
Verplicht 3e/4e divisieWoensdag18.00 tot 20.00 uurSportboulevardNatasja/Petra
Instap D1/D2donderdag16.00 tot 18.00 uurSportboulevardPetra de Gast
Keuze 5e/6e divisiedonderdag18.00 tot 20.30 uurSportboulevardChristel Markusse
RTT dames keuze Bdonderdag18.00 tot 20.30 uurSportboulevardLonneke Besems
Verplicht D1/D2/3e/4e divisiedonderdag16.30 tot 19.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs / Charlotte Moore
Keuze 3e/4e divisiedonderdag17.30 tot 20.30 uurSportboulevardPatrick Piket
Keuze 3e/4e divisiezaterdag10.00 tot 13.00 uurSportboulevardPatrick Piket
Verplicht 3e/4e divisiezaterdag09.00 tot 12.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs
Verplicht 3e/4e divisiezaterdag09.00 tot 12.00 uurSportboulevardRoos v.d. Sluijs
Turnen damesTurn selectie damesmaandag16.00 tot 20.15 uurSportboulevardHelen Kanters/Petra de Gast
Turn selectie damesdinsdag15.30 tot 18.30 uurSportboulevardMarc Leurs
Turn selectie dameswoensdag15.00 tot 20.00 uurSportboulevardHelen/Petra/Marc /Roos
Turn selectie damesdonderdag14.30 tot 17.30 uurSportboulevardMarc Leurs
Turn selectie damesdonderdag15.45 tot 17.45 uurSportboulevardDenise Hageman
Turnselectie dameszaterdag09.00 tot 12.30 uurSportboulevardPetra de Gast/Denise Hageman
Turnselectie dameszondag09.00 tot 12.30 uurSportboulevardHelen Kanters/Marc Leurs