Trainers

Sandra van der Assem
Streetdance
078-6166518
email

Martine v.d. Berg
RG A/B-lijn selectie
078-6453022

Viktoria Bougrimov
Dames 50+ gym
078-6186000

Natasja Deurwaarder
Ballet
06-51409919

Mieke Dubois
Combi-training; 60+ gymnastiek
078-6149696

Petra de Gast
Turnselectie
078-6226684

Lotte Harmans

Arianne Verbeek
RTT instap en meisjesgym

Helen Kanters
Turnselectie
078-6163029

Femke Kok
Turnen jongens; Kledingcommissie
06-29325247

Gerda Kok
Turnen jongens; Turnen meisjes; Hoofd Technische Leiding
078-6165436

Marc Leurs
Groepsspringen; Turnselectie
06-54267260

Christel Markusse
RTT verplicht A; Beheer Clubkleding
06-19006800

Diana Moreauw
Kids-aerobics;

Astrid van Spanje
RTT Instap
078-6168973

Patrick Piket
Freerunning; RTT keuze A/competitie groep
078-6135343

Tamara van der Sel
Ballet
078-6165283

Sonja Boschman
Leiding RTT
0644047495

Brenda Schot
Streetdance
078-6185847

Denise Hageman
turnselectie
078-6350186

Shauwni Vink
Leiding RG jong talenten
0619828194

Bret Buddenberg
conditiegym dames/heren
078-6213291

Fenneke Nijenhuis
RG selectie C-lijn
06-36001513

Lydia Tito
VSGD Jongtalenten Turnen
06-10118024

IngeborgĀ Dirkse
Trampolinespringen
06-11753191

Sandra Volkert
Steps
06-50957177

Luka de Zeeuw
Streetdance
06-39121874

Michelle von Nuland
Streetdance
06-27467088

Lisanne Visser
Ballet
06-28285279

Angelique Simon
Jazzdance dames
06-11363572

Roos v.d.Sluijs
RTT keuze B

Charlotte Moore
RTT keuze B

Sandra van der Assem
Streetdance
078-6166518
email

Martine v.d. Berg
RG A/B-lijn selectie
078-6453022

Viktoria Bougrimov
Dames 50+ gym
078-6186000

Natasja Deurwaarder
Ballet
06-51409919

Mieke Dubois
Combi-training; 60+ gymnastiek
078-6149696

Petra de Gast
Turnselectie
078-6226684

Lotte Harmans

Wera de Jong
RG C-lijn selectie
010-4780484

Helen Kanters
Turnselectie
078-6163029

Femke Kok
Turnen jongens; Kledingcommissie
06-29325247

Gerda Kok
Turnen jongens; Turnen meisjes; Hoofd Technische Leiding
078-6165436

Marc Leurs
Groepsspringen; Turnselectie
06-54267260

Christel Markusse
RTT Selectie Jeugd B en Senioren; Beheer Clubkleding
06-19006800

Diana Moreauw
Kids-aerobics;

Astrid van Spanje
RTT Instap
078-6168973

Patrick Piket
Freerunning
078-6135343

Tamara van der Sel
Ballet
078-6165283

Sonja Boschman
Leiding RTT
0644047495

Brenda Schot
Streetdance
078-6185847

Denise Hageman
turnselectie
078-6350186

Shauwni Vink
Leiding RG jong talenten
0619828194

Bret Buddenberg
conditiegym dames/heren
078-6213291

Fenneke Nijenhuis
RG selectie C-lijn
06-36001513

Lydia Tito
VSGD Jongtalenten Turnen
06-10118024

IngeborgĀ Dirkse
Trampolinespringen
06-11753191

Sandra Volkert
Steps
06-50957177

Luka de Zeeuw
Streetdance
06-39121874

Michelle von Nuland
Streetdance
06-27467088

Lisanne Visser
Ballet
06-28285279

Angelique Simon
Jazzdance dames
06-11363572